فرش نگین مشهد 12 متری که انرژی های منفی بدن انسان را جذب می کرد

در اینجا نکات برای نگهداری فرش نگین مشهد 12 متری شما آورده شده است: از فرش در یا برش جدا شده از فرش استفاده کنید تا میزان کثیفی آن را کاهش دهید.

به طور مرتب جاروبرقی بکشید تا از کثیفی الیاف فرش جلوگیری کنید، توجه داشته باشید که یک جاروبرقی مجهز به برس یا میله ضربه زن باید روی فرش های پرز بریده استفاده شود در حالی که جاروبرقی فقط باید در فرش های لوپ استفاده شود.

همچنین توجه داشته باشید که فرش های تازه چیده شده اغلب الیاف شل می ریزند که خوب است.

می‌توان با درخواست از همه افراد قبل از ورود به خانه، کفش‌های خود را درآورد.

هنگام تمیز کردن فرش خود نباید از مواد شوینده مانند مایع شوینده و صابون استفاده کنید. در عوض باید از درمان های معتبر مراقبت از فرش استفاده کرد.

Iran Handicraft

هنگام برخورد با ریزش ها، سریع عمل کنید زیرا این کار شانس جلوگیری از لکه ها را افزایش می دهد. مایعات باید با استفاده از پارچه جاذب سفید تمیز یا رول آشپزخانه لکه دار شوند (نه مالیده شوند) و باید از قسمت بیرونی لکه شروع کنید و به سمت داخل کار کنید.

ماده شوینده خود را مستقیماً روی پارچه و نه فرش بمالید و سپس با آب بشویید، از یک سشوار برای خشک کردن ناحیه استفاده کنید و با برس کشیدن پره فرش به پایان برسانید.

فیلترهای هوا را در سیستم های گرمایش و تهویه مطبوع طبق دستورالعمل سازنده تغییر دهید. هرچه گرد و غبار و ذرات بیشتری توسط فیلتر حذف شوند، کمتر روی فرش می ریزند.

کفپوش موکت گرما و راحتی بی‌نظیری را فراهم می‌کند و با قیمت ارزان‌تر محصول و نصب، نسبت به بسیاری از انواع کف‌های دیگر مقرون به صرفه‌تر است.

با این حال، می تواند به سطح بیشتری از نگهداری نیاز داشته باشد، به خصوص در اتاق هایی با ترافیک زیاد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.